Letecká škola

Letecká škola

SPLŇ SI SVŮJ SEN. I TY SE MŮŽEŠ STÁT PILOTEM.

.

Jsme letecká škola s licencí ATO – Osvědčení schválené organizace pro výcvik CZ / ATO – 039

Icarus Aviation School vznikla jako dceřiná společnost Icarus Aviation Group, která se od roku 2007 zabývá charterovou dopravu osob a nákladů (aerotaxi). Využili jsme zázemí stabilní letecké společnosti a vytvořili školu, která nabízí kombinaci kvalitního výcviku a přijatelné ceny.

praktický-výcvik denni lety praktický-výcvik nocni lety multiple-users-silhouette
PPL (A) – soukromý pilot (letoun) NIGHT (A) – kvalifikace pro lety v noci (letoun) IR (A) – přístrojová kvalifikace na jednomotorovém pístovém letounu
Teoretická výuka a letový výcvik Teoretická výuka a letový výcvik Modulový kurz teoretického a letového výcviku

 

Stabilně létáme z letiště Brno-Tuřany, ovšem po domluvě je možno létat i jinde (Ostrava – Zábřeh a další). Tým našich instruktorů je složen z profesionálů, kteří mají mnohaleté zkušenosti s létáním v obchodní letecké dopravě. Jsme zaměřeni na poskytování kvalitního výcviku tak, aby naši absolventi byli připraveni k výkonu funkce profesionálního pilota.

Pokud nemáte ambice stát se profesionálním pilotem, můžete využít našeho výcviku PPL pro rekreační létání nebo některý z našich výhodných balíčků předplacených hodin.

Našim absolventům nabízíme výhodnou cenu za pronájem letounu i po absolvování výcviku za účelem nalétání dodatečných hodin. Student má během výcviku možnost používat firemní leteckou databázi a plánovací programy (JeppView, EuroFPL, apod.). V letadle je instalovaný iPad s přístupem na internet, který nabízí možnost navigace a plánování letu.

Naše služby spočívají v komplexnosti a maximální spolehlivosti.


Více info