Ferry flights

Ferry flights

Pokud hledáte seriózní společnost zajišťující přelety letadel se zaměřením na bezpečný přelet vašeho letadla, jsme tou pravou společností. Naše služby spočívají v poskytování spolehlivého, profesionálního a individuálního přístupu k našim zákazníkům. Pyšníme se našimi zkušenými piloty, kteří se starají o vaše letadlo, jako by bylo jejich vlastní. Certifikáty a licence našich pilotů můžete shlédnout níže.

Co od nás můžete očekávat, pokud potřebujete přepravit letadlo:

  • Vysoce zkušené a trénované piloty -> Zajistíme vám kvalifikovanou a zkušenou posádku.
  • Chováme se k vašemu letadlu, jako by bylo naše vlastní.
  • V průběhu přeletu vás budeme pravidelně informovat.
  • Žádné nehody. Bezpečnost je naším cílem číslo jedna.
  • Můžeme vám poskytnout buď pouze pilota/posádku kokpitu, anebo celou organizaci přeletu.
  • Jsme profesionální, rychlí a vše řešíme ku spokojenosti klienta.
  • Klademe důraz na efektivitu vašich vložených prostředků a profesionální přístup.
  • Vyřídíme přeletová a přistávací povolení, Handling a cokoliv dalšího

.

Dokážeme zajistit přelet nejen těchto letounů:

Cirrus SR-22 Piper Saratoga Piper Seneca
Piper Meridian I a II Pilatus PC-12 Piaggio Avanti I a II

Přelet vašeho letadla zorganizujeme a pečlivě naplánujeme tak, aby se minimalizovala možnost jakéhokoli problému. Samozřejmostí je, že se o vaše letadlo postaráme jako by to bylo naše vlastní!

.

Uskutečněné přelety letadel:

Kanada – ČR Singapur – ČR ČR – Brazílie ČR – USA
(Piaggio Avanti II) (Piper Meridian) (Piper Meridian) (Cirrus SR22)
 .

Naši piloti

Mezi naše piloty patří profesionálové, kteří létají bez nehod. Všichni mají dlouholeté zkušenosti s létáním různých typů letadel na celém světě. Piloti disponují (FAA Commercial Pilot Certificates for single and multi engine aircraft ), účastní se školení v oblasti bezpečnosti, své nemalé zkušenosti získali také v komerčním létání.
Naši profesionální piloti vědí, jak se vypořádat s problémy typu mechanického, které se mohou objevit v průběhu přeletu, ale i s byrokracií a logistikou.

Přepravit vaše letadlo, ať už přes pevninu či přes oceán, nemusí být žádný problém, pokud zvolíte spolupráci s námi. Jsme váš profesionální partner pro přelety přes Pacifik či přes Atlantik s Vaším letadlem. Přelet vašeho letadla je možný odkudkoliv kamkoliv!

Naše cenová nabídka – co zahrnuje a nezahrnuje, případné jiné náklady

Naše cenová nabídka je konečná, neskrývá žádné dodatečné náklady. Obsahuje vždy: náklady na vyzvednutí a předání letounu, palivo a olej, čas zkušebního letu u použitých letadel a u nových letadel čas na tzv. zaběhnutí motoru, náklady na posádku, přepravu posádky, veškeré bezpečnostní vybavení, přeletová a přistávací povolení, handling, celní deklarace…

Co nemusí být v ceně obsaženo

Zejména se jedná o služby třetích stran jako např.: roční prohlídka letadla, 100 hodinová prohlídka letadla, mechanické opravy atd.

Sledování letadla online

Po celou dobu přeletu letadla můžete sledovat jeho aktuální polohu. Zašleme vám odkaz pro sledování a vy tak můžete mít pod kontrolou vaše letadlo z výchozí pozice až na letiště podle vašeho určení.

Upozornění a doporučení

Mnohokrát se již stalo, že kupující letadla nebyl způsobilý k registraci letadla a prodávající ho odregistroval, takže v okamžiku prodeje nebylo letadlo registrováno. Nedovolte tedy prodávajícímu, aby letadlo odhlásil, protože získání nové platné registrace pro účely přeletu letadla může být časově velmi náročné. Než si koupíte neregistrované letadlo, seznamte se s podmínkami pro registraci letadla.

Tankování

Letadlo se standartním dosahem 750 NM a více může přeletět Severní Atlantik bez dalšího tankování. Extra tankování je nutné pro přeletové lety přes určité destinace jako je Afrika, Hawaii, Japonsko, Austrálie, Brazílie, Indie nebo některé další mezinárodní transportní cesty. Důvodem jsou velké vzdálenosti, kde jsou dodávky Avgas (100LL) nízké nebo úplně nedostupné.

Deposit a platba

Deposit a platba za přelet vašeho letadlo probíhá individuálně podle konkrétní situace.