Express Cargo

Express Cargo

LETECKÉ EXPRESS CARGO KAMKOLIV, KDYKOLIV, V URČENÉM ČASE.

.

Specializujeme se na komplexní letecký servis přepravy zboží. Letecká přeprava je vhodná především pro přepravu menších zásilek na větší vzdálenost, kde rozhodujícím kritériem přepravy je rychlost přepravy. Zajišťujeme exportní i importní přepravu. Doručení zásilky zajistíme do všech zemí světa. Každý den.

Máte zásilku, která nepočká? Potřebujete urgentní dodání součástky do výroby? Dopravit křehkou paletu zboží na místo špatně dostupné pozemní přepravou? Potřebujete spolehlivě přepravit cenné zboží, či osobní dokumenty? Stěhujete se?

5-letadlo 4-letadlo 3-letadlo 1-letadlo 6-letadlo
Komplexní servis
při dodání i odběru
Přesná kalkulace
každé zásilky
Express cargo
– startujeme již
do 2-3 hodin
Spolupráce
s mezinárodními
partnery
Výběr letounu
dle rozměru zásilky
a váhy

Nabízíme Vám hned několik možností řešení!

.

Hand Cargo

Nejjednodušší a také cenově nejvýhodnější je přeprava malé zásilky kdekoliv, nejen v rámci České republiky, ale po celém světě. Námi pověřená osoba vyzvedne Vaši zásilku osobně a předá ji na požadované místo, určené osobě, či firmě ve stanovené době, spolehlivě a rychle. Stačí nás kontaktovat s Vašimi požadavky a náš kurýr je již na cestě.

Express Cargo

Přeprava je díky dostatečné kapacitě letounů vhodná i pro objemné a těžké zásilky. Expresní leteckou přepravu vaší zásilky zajistíme v rámci několika hodin po celé Evropě. Jsme schopni přizpůsobit typ letadla, profesionální posádku i servis. Přistaneme i na menším letišti s omezenými podmínkami. Garantujeme start letu do dvou až tří hodin od oznámení požadavku.

Velkokapacitní Cargo

Našimi partnery jsou mezinárodní dopravci zajišťující denní spojení do destinací celého světa. Dobře známe kapacitu jejich letounů, technické podmínky, operační zázemí a požadavky na dokumentaci. Zajistíme pro Vás ve spolupráci s těmito partnery přepravu zboží za bezkonkurenční ceny odkudkoliv kamkoliv. Samozřejmostí našeho komplexního servisu jsou i celní formality.


Nezávazná poptávka


 Odletu Příletu Paletizovatelné Nestohovatelné