Charterové lety pro skupiny

Charterové lety pro skupiny

CHARTEROVÝ LET JEN PRO VAŠÍ SKUPINU. PRONAJMĚTE SI CELÉ LETADLO.

Charter je nepravidelný spoj, který se objednává jen pro vás. Ať už se rozhodnete letět na dovolenou nebo plánujete firemní akci v zahraničí, neztrácejte svůj čas při cestě například autobusem.

Jste velká skupina cestujících a aerolinky vám nedokáží nabídnout dostatečnou kapacitu ve svých letadlech nebo vám nevyhovují časy odletů? Pak je volba pronájmu celé kapacity dopravního letadla tou pravou volbou.

5-letadlo 4-letadlo 3-letadlo 1-letadlo 6-letadlo
Soukromý dopravní
letoun jen pro vás
Sami si stanovíte
datum a čas odletů
Flotila od 19 do 300 cestujících Catering na palubě Nezávazná kalkulace
na míru a zdarma

U nás máte možnost objednat charter do jakékoliv destinace, nejen po Evropě. Zajistíme vám dopravní letadlo nejvíce vyhovující vaší cílové destinaci a počtu cestujících. Vybrat si můžete z flotily letounů s kapacitou do 30 cestujících (Saab 340A, Embraer 120), do 50 cestujících (Saab 2000, ATR 42), do 66 cestujících (ATR 72), do 100 cestujících (Fokker 100, Embraer) a nad 100 cestujících (letadla typu Boeing a Airbus).

Pro váš komfort je samozřejmostí u charterového letu catering na palubě. Nejčastěji se podávají sendviče, nealkoholické nápoje, čaj a káva (záleží na délce letu a typu letounu).

Neváhejte nás kontaktovat se svou poptávkou. Připravíme vám nezávaznou kalkulaci přesně dle vašich požadavků a přání.

 


Nezávazná poptávka

 jednosměrný (One way) zpáteční (Round trip)