Aerotaxi (Air Taxi)

Aerotaxi (Air Taxi)

AEROTAXI PRO VÁŠ KOMFORT, PRO FLEXIBILITU, PRO VÁŠ ČAS.

Co je aerotaxi?

Privátní letadlo v rámci aerotaxi letí vámi udanou trasu pouze pro vás a podle vašich požadavků. Vy jste ten, kdo určuje, kdy a kam se poletí. My jsme ti, kdo vám zařídí v rámci aerotaxi pronájem soukromého letadla, na cestách za businessem i zábavou, od A do Z. U nás máte možnost si vybrat z desítky letounů po celém světě.

Kolik stojí aerotaxi?

Na stránce Aerotaxi cena jsme pro vás připravili vzorové kalkulace. Podívejte se na kolik vás vychází pronájem soukromého letadla. Nenašli jste co jste hledali? Neváhejte nás poptat, připravíme vám nezávaznou kalkulaci přímo vaší plánované cestě na míru a zadarmo.

Naši prioritou je Vaše spokojenost

Jsme schopni Vás rychle, efektivně a za velmi výhodné ceny přepravit kamkoliv si budete přát. Samozřejmostí je cestování v pohodě a klidu, bez dlouhého čekání a bez zpoždění. Pronájem letadel využívají především ti, kteří znají hodnotu svého času, protože čas jsou peníze. Soukromá letadla využívají z 80 % hlavně firmy, ale zavítají k nám i celebrity, sportovci, politici nebo manažeři, pro které je připravena speciální VIP sekce na letišti, kde si mohou dopřát maximální komfort.

3 hlavní důvody proč létat soukromým letadlem

Šetříte svůj čas

Letecká přeprava je bezesporu nejrychlejší. Odbavíme váš let do 4 hodin od sdělení vašeho požadavku. Stres ve frontách v odbavovacích terminálech vám s aerotaxi odpadá. Strávíte tak podstatně méně času na letišti i během letu samotného. Odbavení probíhá v terminálech pro soukromé lety, které jsou oddělené od hromadného odbavení.

5-letadlo 4-letadlo 3-letadlo 1-letadlo 6-letadlo
Žádné členské
poplatky
Výběr z desítek
letounů
Úspora času Žádné fronty
na letišti
Vlastní soukromé
terminály

.

.

Využíváte komplexních služeb

Získáte komplexní služby a servis, který k naší společnosti neodmyslitelně patří. Zajistíme vám doplňkové služby dle vašeho přání (taxi, limuzína, vstupenky, VIP catering, ubytování, apod.).

5-letadlo 4-letadlo 3-letadlo 1-letadlo 6-letadlo
 Výběr nejbližšího
letiště
vašemu programu
Přizpůsobení se
vašemu
harmonogramu
Pouze přímé
lety, bez
přestupů
 Komplexní
služby
a servis
 Minimalizace
zpoždění nebo
zrušení letu

.

.

Jste flexibilní

Váš privátní let bude přizpůsoben vašemu programu i časovým možnostem. Poletíme ve vámi určený čas. Dopravíme vás na požadované cílové místo, na němž velká dopravní letadla nepřistanou. Tím ušetříte nejen čas, ale i peníze.  Užijte si luxus, komfort a rychlost, který vám běžná aerolinka nenabídne. Cestujte stylově.

5-letadlo 4-letadlo 3-letadlo 1-letadlo 6-letadlo
Výběr i z menších letišť,
kde klasická aerolinka
nepřistane
Volba vlastních
letových časů
Možnost měnit
program za letu
Létáme 24 hodin,
7 dní v týdnu
Nikdy nezmeškáte
letadlo, letadlo čeká
vždy na vás

Máte velkou skupinu cestujících a hledáte možnost jak se dopravit do vašeho cílového místa? Využijte charterových letů a pronajměte si velké dopravní letadlo.


Nezávazná poptávka

 jednosměrný (One way) zpáteční (Round trip)